خبر

به اتهام حمل بیش از 40 گرم هروئین؛
فوتبالیست سابق با یک درجه تخفیف به حبس ابد محکوم شد

سرویس: فقه و حقوق - حقوق اجتماعی
1390/03/10
05-31-2011
14:12:50
9003-07091: کد خبر

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: فقه و حقوق - حقوق اجتماعی

 

وکیل مدافع «علی.الف» ـ فوتبالیست سابق ـ از صدر حکم حبس ابد برای موکلش از سوی شعبه30 دادگاه انقلاب خبر داد.

 

سیدمهدی حجتی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهارکرد: اتهامات موکلم در پرونده نگهداری بیش از 40 گرم هروئین، استفاده از محل سکونت جهت تولید و توزیع مواد مخدر و استعمال شیشه و نگهداری آن عنوان شده بود و نماینده‌ مدعی‌العموم درخصوص اتهام نخست درخواست مجازات اعدام و در مورد دو اتهام دیگر تقاضای مجازات قانونی کرده بود.

وکیل مدافع «علی. الف» خاطرنشان کرد: بر اساس رای صادره ار سوی شعبه 30 دادکاه انقلاب، موکل در مورد اتهام نگهداری هروئین با یک درجه تخفیف به حبس ابد محکوم و از اتهام استفاده از محل سکونت در جهت تولید و توزیع مواد مخدر، تبرئه شد و درخصوص اتهام استعمال شیشه و نگهداری آن قرار عدم صلاحیت به صلاحیت دادگاه عمومی صادر شد.

وی یادآور شد: حکم صادره جهت بررسی رعایت تشریفات قانونی به دادستانی کل کشور ارسال می‌شود و تلاش خواهیم کرد با توجه به سوابق موکل، پرونده جهت عفو در کمیسیون عفو و بخشودگی قوه‌ی قضاییه مطرح شود.

/ 1 نظر / 57 بازدید
م س ل

با سلام وسپاس اگر لطف بفرمایید در این باره توضیح بدین که آیا میشه یک فایل پی دی اف رو اصلاح کرد یعنی مطلبی از اون کم وزیاد کرد یا خیر بسیار سپاسگزار خواهیم بود. درود بر شما